Të rejat nga tapeti i kuq

Këtë javë veshjet janë nga ato me shkëlqim deri tek veshjet e çuditshme.

Chanel Iman, Emma Stobe dhe Jessica Biel, të japin idenë e magjisë së lehtë, ndërsa Sienna Miller,

Zoe Saldana dhe Christy Turlington na treguan anën më të gjallë dhe të zbukuruar në tapetin e kuq.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s