Një 2017 e nxehtë

Velvet është materiali i copës që po e shohim kudo, në fustane, funde, pantallona, triko, e xhaketa. Por nëse mendoni se këtij materiali po i vjen fundi dhe se u ngopëm duke parë njerëz që veshin vetëm velvet, jeni gabim.

Sipas trendeve të fundit këtë material do ta shihni sapo të vijë vera edhe tek rrobat e banjës. Nuk ka rëndësi ngjyra, rëndësi ka që në garderobën tuaj duhet të keni patjetër një palë bikini velvet.

Dizajnerët e njohur pranojnë kjo lloj cope nuk mundi t’i shpëtojë edhe rrobave të banjës. Ndaj nëse nuk i keni një palë tilla, shkoni menjëherë tëk rrobaqepësja juaj, ose porositni online. Velvet akoma nuk është larguar.

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s