Lista, veshjet më të mira të javës

Këtë javë veshjet janë nga ato me shkëlqim deri tek veshjet e çuditshme. Chanel Iman, Emma Stobe dhe Jessica Biel, të japin idenë e magjisë së lehtë, ndërsa Sienna Miller, Zoe Saldana dhe Christy Turlington na treguan anën më të gjallë dhe të zbukuruar në tapetin e kuq.

Në galeri shihni  veshjet më të preferuara të javës.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s