I ftohti rikthen pellushat

 

Temperaturat e ditëve të fundit kanë bërë që garderoba të ndërrohet përsëri.

Nëse nuk keni veshur kapuca, shalla, dhe pellushat tuaj te ngrohte, tani eshte koha e duhur sepse pervec se do te jeni ngrohtë do të jeni edhe shumë “in”.

Fashionistet me te famshme ne bote rekomandojne veshje te leshta, gezof te ndryshem, te kombinuar ne harmoni mes ngjyrave pastel.

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s