Një 2017 e nxehtë

Velvet është materiali i copës që po e shohim kudo, në fustane, funde, pantallona, triko, e xhaketa. Por nëse mendoni se këtij materiali po i vjen fundi dhe se u ngopëm duke parë njerëz që veshin vetëm velvet, jeni gabim. Sipas trendeve të fundit këtë material do ta shihni sapo të vijë vera edhe tek […]

Read more "Një 2017 e nxehtë"

Të rejat nga tapeti i kuq

Këtë javë veshjet janë nga ato me shkëlqim deri tek veshjet e çuditshme. Chanel Iman, Emma Stobe dhe Jessica Biel, të japin idenë e magjisë së lehtë, ndërsa Sienna Miller, Zoe Saldana dhe Christy Turlington na treguan anën më të gjallë dhe të zbukuruar në tapetin e kuq.  

Read more "Të rejat nga tapeti i kuq"

I ftohti rikthen pellushat

  Temperaturat e ditëve të fundit kanë bërë që garderoba të ndërrohet përsëri. Nëse nuk keni veshur kapuca, shalla, dhe pellushat tuaj te ngrohte, tani eshte koha e duhur sepse pervec se do te jeni ngrohtë do të jeni edhe shumë “in”. Fashionistet me te famshme ne bote rekomandojne veshje te leshta, gezof te ndryshem, […]

Read more "I ftohti rikthen pellushat"